Kodu raadi pargi serval

REGISTREERI HUVI – EELMÜÜK ON ALANUD!

TUNNUSTATUD ARHITEKTID

3,5 KM TARTU KESKLINNAST

SPORDI-JA VABAAJA VÄLJAKUD/PARGID

SUURED TERRASSID JA RÕDUD

1.KORRUSE KORTERITEL PRIVAATAIAD

Populaarse Raadimõisa Kodu arendaja poolt on nüüd eelmüügis Raadi südames uhiuus elamuarendus „Raadimõisa Pargimajad“. Siin kohtuvad PIN tipparhitektide looming, A-energiaklassiga hoonete kvaliteetne teostus tuntud ehitusfirma poolt ning suurepärane asukoht uues Tartu tõmbepiirkonnas. Looduskaunis Raadimõisa park asub arendusest otse üle tee, selle kõrval on mõnusad kergliiklusteed ning matkarajad sportimiseks.

Kiviviske kaugusel on Eesti Rahva Muuseum ning Tagurpidi Maja kultuuri nautlemiseks. Pargimajade elanikud ostlevad mugavalt kõrval asuvas COOP Konsumis. Nad saadavad enda lapsed kodulasteaeda ja lähedalasuvasse kooli, muretsemata kuidas viimased turvaliselt koolist koju jõuavad. Siin saad joosta pargis, mängida peitust või sõita tõuksiga. Kõik käe-jala juures. See on kodu, mis loob sulle ise võimalusi. Sinu ülesandeks on vaid võtta kõigest viimast.

Asukoht

Kaubandus/restoranid
Koolid/lasteaiad
Sport/meelelahutus

hinnad

2-TOALISED KORTERID AL. 99 900€
3-TOALISED KORTERID AL. 137 900€
4-TOALISED KORTERID AL. 172 900€

Planeeritud on kolm hoonet:

Kaupmehe 8
Kaupmehe 10
Kaupmehe 12

Registreeri huvi

    Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks, kasutajakogemuse (sisu ja reklaamide) isikustamiseks ning veebilehe analüütikaks vajalike küpsiste kasutamisega.

    Nõustun küpsistega Lisainfo Lisainfo