Kodu raadi pargi serval

Vaata kortereid

Tartu linna piiril asuvas Raadimõisa roheluses kerkivad hoogsalt uued Pargimajad. Raadimõisa Pargimajad on oma nime saanud üle tee asuva looduskauni Raadi pargi järgi, kus asuvad mõnusad kergliiklusteed ja sportimiseks loodud matkarajad. Just siin asub hubane ja turvaline keskkond sinu perele!

TUNNUSTATUD ARHITEKTID
3,5 KM TARTU KESKLINNAST
SPORDI-JA VABAAJA VÄLJAKUD
1.KORRUSE KORTERITEL PRIVAATAIAD
LIFTIGA
MAJAD
A-ENERGIA-
KLASS

Tunnustatud arhitektid

PIN Arhitektid on võitnud hulganisti arhitektuurivõistlusi terviklahendustega elukeskkondi luues. Pargimajade arendamisel analüüsiti põhjalikult sealset rohelist ümbrust ja asukohta, et ümbritseva väärtusi esile tuua.

Suured terrassid ja privaataiad

Esimese korruse elanikud saavad ilusat ilma nautida suurtel terrassidel aiaga piiratud privaataedades. Aitame kujundada lopsaka haljastusega õuealad, mis peidavad krundi võõraste pilkude eest. Ülemiste korruste korteritel on avarad rõdud. Lisaks on kõigil korteritel suured aknad, mis muudavad kodud valgusküllaseks.

Hoonetest

Interjöör

Loodusest inspireeritud värvitoonid ja materjalid annavad igale koduostjale võimaluse luua oma maitse-eelistusele sobiva interjööri. Viimistluspakettide valik jaguneb neljaks, põimides endas heleda ja tumeda variatsioone, kvaliteetset sanitaartehnikat ning aegumatuid detaile.

Interjöör

3,5 km tartu kesklinnast

Pargimajad asuvad Raadi pargist otse üle tee, pakkudes elanikele privaatset ja looduslähedast miljööd. Vahetus läheduses on mitmed lasteaiad ja koolid, rohkelt võimalusi vaba aja veetmiseks ning matkarajad ja kergliiklusteed sportimiseks.

Asukoht

Hinnad

2-TOALISED KORTERID AL.130 900 €
3-TOALISED KORTERID AL.171 900 €
4-TOALISED KORTERID AL.196 900 €

Panipaik hinnas!

Vaata kortereid