Tutvustus

Siin kohtuvad PINi tipparhitektide looming, tuntud ehitusfirma A-energiaklassiga hoonete kvaliteetne teostus ning suurepärane asukoht uues Tartu tõmbepiirkonnas. Looduskaunis Raadi park asub arendusest otse üle tee, selle kõrval on mõnusad kergliiklusteed ning matkarajad sportimiseks.

Kiviviske kaugusel on Eesti Rahva Muuseum kultuuri nautimiseks ning Tagurpidi Maja. Pargimajade elanikud saadavad enda lapsed muretult kodulähedasse lasteaeda ja kooli ning ostlevad mugavalt kõrvalasuvas COOP Konsumis.

Siin saad joosta pargis ja sõita tõuksiga. Kõik on käe-jala juures. See on kodu, mis loob sulle ise võimalusi. Sinu ülesanne on kõigest vaid viimast võtta.

3 maja kokku arendamisel
2-4 toalised korterid
(41-82m2)
Suured terrassid ja rõdud
Läbimõeldud planeeringud
4 korrust igal majal
Liftiga
majad
Suured
aknad

RAADIMÕISA SUURARENDUS

Avasta enda jaoks privaatne, looduslähedane ja kvaliteeti pakkuv elukeskkond! Tutvu Tartu linna piiril asuva suurarendusega, mis koosneb kolmest haaravast elukvartalist: Raadimõisa Kodu, Raadimõisa Pargimajad, Aviaatori Kodud.

See on Sinu võimalus soetada kodu rohelise kultuuri keskele! Raadimõisa Pargimajad asuvad Eesti Rahva Muuseumi läheduses ning on projekteeritud Eesti tunnustatud PIN Arhitektide poolt.