arhitekt
ehitaja
41-83 m² korterite suurus
4 korruseline
A energiaklass
ENERGIAKLASS
A
VÄLISSEINAD
Õõnesbetoonplokist välisseinad
FASSAAD
Krohv ja puit
VAHELAED
Monteeritavad õõnespaneelid
KATUS
Rullmaterjalist katusekate
AKNAD
PVC kolmekordsete klaaspakettidega aknad
KORTERITEVAHELISED SEINAD
Täisvalatud õõnesbetoonplokk
KORTERISISESED SEINAD
Kipsseinad
UKSED
Valged sileuksed
KÜTE
Gaasiküte
VENTILATSIOON
Majapõhine ventilatsiooni agregaat
ENERGIASÜSTEEM
Päikesepaneelide olemasolu katustel

ARHITEKTID

PIN Arhitektid alustas oma tegevust 2011. aastal, keskendudes peamiselt suuremahulistele avalikele hoonetele. Nende projektide hulka kuuluvad näiteks WoHo kvartal, Telia peahoone, Arsenali ja Tabasalu keskus. Tänu oma mitmekülgsetele kogemustele suudavad nad täna pakkuda häid terviklahendusi elamuarendustele, toimivaid ruumiplaneeringuid ja keskkonnaga suhestuvaid välisilmeid. Korterelamute lahenduste fookus on alati lõppkasutaja ehk inimene, kes otsib endale uut kodu.

PLANEERITUD EHITUSETAPID

Reterra Estate loob esmaklassilisi uusarendusi, juhtides kodude rajamisel kõiki vajalikke etappe – alates projekteerimisest ja ehitamisest kuni müügi- ja garantiiteeninduse ning turunduseni. Pargimajade ehitustööde kvaliteedi tagab MAPRI Ehitus, kelle pikaajaline kogemus kinnisvaraturul tagab kõrge ehituskvaliteedi ning hoolikalt läbimõeldud kodud, kus on hea elada. Kokku on arenduses 3 A-energiaklassi maja, mida ehitatakse etappidena:

https://raadimoisakodu.ee/pargimajad/wp-content/uploads/2022/04/c003-matched_PSpsd-min-e1695041291989.jpg
3 Kaupmehe 12 PLANEERIMISEL
2 Kaupmehe 10 VALMIS
1 Kaupmehe 8 VALMIS

Pargimajade arendajaks on usaldusväärne ja kogemustega reterra estate, kes on juba kolm aastat järjest olnud tartu suurim elamuarendaja.

Meil on olnud rõõm luua innovatiivsed äripinnad sellistele Eesti tuntud IT- ja telekommunikatsiooniettevõtetele nagu Telia, Pipedrive ja Heathmont Group. Meie portfooliosse kuuluvad Tartus ERMi pargi kõrval asuvad Raadimõisa suurarendused, Lumina Kodud, Tartu tervisekeskus, Rae vallas asuv Raemõisa suurarendus, Pähkli Kodu, Vilmsi Kodu, WoHo kvartal, Leonhard Weiss ja mitmed teised äri- ja elamuprojektid.